hamburger

Satysfakcja
na każdym poziomie

Zobacz więcej scroll-down
hero hero hero

Montaż fasad aluminiowych w województwie zachodniopomorskim

Jeśli chcesz, aby budynek zyskał nowoczesny design i poprawił się jego efekt wizualny, zapoznaj się z ofertą montażu fasad aluminiowych w województwie zachodniopomorskim od KG-Projekt. Zadanie to wymaga specjalistycznej wiedzy i doświadczenia, dlatego zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych pracowników, którzy do każdego zadania podchodzą indywidualnie, priorytetowo i z pełnym zaangażowaniem.

Przed przystąpieniem do montażu fasady aluminiowej, opracowujemy szczegółowy projekt dostosowany do specyfiki budynku i wymagań klienta. Uwzględniamy wymiary, kształt, typy profili aluminiowych, rodzaj i układ paneli, elementy mocujące oraz szczegóły techniczne. Przed rozpoczęciem montażu oczyszczamy powierzchnię, na której będzie instalowana fasada z aluminium. Dopiero wtedy możemy przystąpić do realizacji zlecenia.

Montaż fasad szklanych

Szkło to materiał uniwersalny. Nie od dziś jest wykorzystywany jako element dekoracyjny wewnętrznych i zewnętrznych części budynku. Szklane elewacje są chętnie stosowane od dawna w obiektach komercyjnych i mieszkalnych. Jako firma obecna na rynku od wielu lat, KG-Projekt świadczy profesjonalne usługi montażu fasad szklanych w hotelach, restauracjach, domach i mieszkaniach, w centrach handlowych i wielu innych budynkach. Obsługujemy przede wszystkim klientów z województwa zachodniopomorskiego, ale chętnie podejmiemy też współpracę z firmami i osobami prywatnymi z całego kraju i z zagranicy.

Gwarantujemy konkurencyjne ceny materiałów, projektu oraz samego montażu fasad szklanych. Do każdego zlecenia podchodzimy z pełnym profesjonalizmem. Zapraszamy do kontaktu.