hamburger

Satysfakcja
na każdym poziomie

Zobacz więcej scroll-down
hero hero hero

Fasady aluminiowe w województwie zachodniopomorskim – montaż

Wygląd zewnętrzny każdego budynku jest ważny, niezależnie od jego przeznaczenia. Obecnie korzysta się z różnych materiałów, aby nadać obiektom estetycznego i nowoczesnego wyglądu. Oferujemy innowacyjne rozwiązania, takie jak fasady aluminiowe, które wyróżniają się wytrzymałością, trwałością, lekkością, elastycznością projektowania i łatwością utrzymania w czystości.

Fasady aluminiowe są odporne na korozję, warunki atmosferyczne, a także małe obciążenie wiatrem. Doskonale sprawdzają się na budynkach mieszkalnych, komercyjnych i użyteczności publicznej. Aluminium jest lekkim materiałem, co ułatwia transport, montaż i instalację fasad aluminiowych.

Oferujemy szeroki zakres możliwości projektowych. Aluminium możemy łatwo formować, tłoczyć i wycinać na różne kształty i rozmiary, co pozwala na indywidualne dopasowanie fasady do określonego projektu architektonicznego.

Fasady szklane

Podejmujemy się także instalacji fasad szklanych na budynkach mieszkalnych, komercyjnych i użyteczności publicznej w województwie zachodniopomorskim. Wykończenie to jest jednym z rodzajów elewacji budynku, w którym dominującym materiałem jest szkło. Fasady szklane są popularne ze względu na swoją elegancję, nowoczesny wygląd i możliwość tworzenia efektów transparentności oraz optymalnego wykorzystania naturalnego światła.

Fasady wentylowane

W naszej kompleksowej ofercie znajdziesz także fasady wentylowane, które wykonujemy przede wszystkim w województwie zachodniopomorskim. Fasady wentylowane, zwane również elewacjami wentylowanymi, to specjalny rodzaj elewacji budynku, który charakteryzuje się przestrzenią powietrzną między warstwą zewnętrzną a ścianą nośną. Fasady wentylowane są projektowane w taki sposób, aby umożliwić cyrkulację powietrza, co przyczynia się do poprawy izolacji termicznej, odprowadzania wilgoci i utrzymania komfortu cieplnego wewnątrz budynku.